Kariéra

nabídka práce

VOLné pozice

Nebudeme ti slibovat skluzavky v kanceláři nebo každodenní hraní na Playstationu. Pokud ale chceš najít nejen zajímavou práci, ale i nové přátele, zkušené profesionály, od kterých se třeba můžeš nechat inspirovat, určitě se ozvi!

Jsme firma, ve které se budeš cítit dobře, budeš pracovat na zajímavých projektech a budeš mít prostor pro seberealizaci – analyzovat, programovat, vymýšlet řešení ale i třeba nové služby.

Máme řadu projektů pro dlouhodobé a spokojené zákazníky, od e-commerce řešení až po různé rezervační a benefitní systémy včetně back end aplikací.

Jsme hrdí na to, že máme zákazníky různé velikosti a z různých oborů, od rychle se rozvíjejících start-upů přes středně velké firmy až po největší firmy ve svých oborech.

co nabízíme a

Koho hledáme

PHP vývojář

Onsite i remote

Programuješ několik let v PHP a Nette, baví tě to a chceš pracovat na zajímavých projektech pro skvělé klienty?
A nemusíš vypadat, jak ten týpek na fotce :-).

Jelikož jsme menší tým, nehrozí u nás „anonymita v davu“, jsme schopni svá rozhodnutí a zlepšení realizovat okamžitě. Nehrozí, že by se s tebou nikdo nebavil, do týmu „zapadneš“ velmi rychle.

Nezajímá nás hraní si na pozice, jde nám vždy o optimální řešení, ať napadne kohokoliv.

Programátor je u nás klíčová role, nečekáme, že budeš psát jen úseky kódu podle nějakého zadání, ale naopak chceme, aby ses podílel na analýze řešení a návrhu, jak to co nejefektivněji realizovat.

Nestane se ti to, že by ti projekťák nebo acounťák něco odkýve a pak se ukáže, že to vůbec nepochopil a vysvětlil to klientovi špatně.

Důležité je pro nás tvé zaujetí, spolehlivost a zodpovědný přístup k
práci a dále následující:

  • dobrá znalost PHP
  • znalost frameworku Nette nebo chuť a schopnost se ho rychle naučit
  • znalost MySQL
  • analytické myšlení a snaha hledat efektivní řešení
  • spolehlivost a samostatnost
  • ochota učit se nové věci, přicházet s nápady na zlepšení